Movies
Ratings
306
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Overwatch Animated Short: InfiltrationRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 2.5