Movies
Ratings
162
Runway CopRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
25th HourRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Days of WrathRated ★ 4.0
TakersRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Grand PrixRated ★ 3.0
HoneyRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0