Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0