Movies
Ratings
172
Death RaceRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
The ReapingRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
HostelRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0