Titles you rated
PandoraRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0