Series
Ratings
63
The Number You Have DialedRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
The Potato LabRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Ready, Set, LoveRated ★ 3.5