Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0