Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
- D-WarRated ★ 1.0
School of RockRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.0
TroyRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0