Movies
Ratings
566
OppenheimerRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
UnchartedRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 1.5