Series
Ratings
96
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
The ActRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Pan AmRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0