Movies
Ratings
20
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0