Movies
Ratings
993
The RevenantRated ★ 3.5
BurningRated ★ 0.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 1.5
National SecurityRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0