Movies
Ratings
228
JexiRated ★ 0.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 3.5
Swimming PoolRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5- Fireflies in the GardenRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 2.0
SmileRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0
The PuppetRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 2.5
Re-encounterRated ★ 3.5
In the HouseRated ★ 3.0
By the Grace of GodRated ★ 3.0
I've Loved You So LongRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5