Movies
Ratings
15
Coyote UglyRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 1.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 1.0
Corpse BrideRated ★ 1.0
Petty RomanceRated ★ 1.0
Love, RosieRated ★ 5.0