Series
Ratings
20
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0