Titles you rated
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0