Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 3.0