Series
Ratings
54
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5