Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5