Series
Ratings
31
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
12 MonkeysRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0