Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 4.0
- 404 Still RemainRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Don't Worry DarlingRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.0