Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
GleeRated ★ 4.5- 요즘책방 : 책 읽어드립니다Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0