Movies
Ratings
104
Taken 2Rated ★ 1.0
TakenRated ★ 1.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 0.5
Iron Man 2Rated ★ 0.5
DerangedRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
2012Rated ★ 1.0
SunnyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
- Take OffRated ★ 1.5