Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AfterRated ★ 0.5
Another ChildRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5