Titles you rated
Meteor GardenRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5