Series
Ratings
25
Chicago TypewriterRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5