Titles you rated
Oppressed MajorityRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
The Seven Year ItchRated ★ 2.5
The Man Without a HeadRated ★ 3.0
The King of ComedyRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 1.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
Lila SaysRated ★ 2.5
The Spectacular NowRated ★ 2.0
CatsRated ★ 3.5
MirrorMaskRated ★ 2.0
MidoriRated ★ 3.5
ThumbelinaRated ★ 4.5
The LacemakerRated ★ 2.0
3 WomenRated ★ 2.0
2 or 3 Things I Know About HerRated ★ 2.0
Play It Again, SamRated ★ 3.0
Winter LightRated ★ 3.0
Eyes Without a FaceRated ★ 3.0