Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
ExitRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5