Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 1.5
JumperRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5