Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5