Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
The PredatorRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Predator 2Rated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0