Series
Ratings
40
DoctorsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- Phantom SingerRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 2.5- VikingsRated ★ 2.5