Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0