Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0