Titles you rated
AnnaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Arakawa Under the BridgeRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 2.5- Black ButlerRated ★ 2.0
Love and FortuneRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 3.0
Princess JellyfishRated ★ 3.5- 그 날 본 꽃의 이름을 우리는 아직 모른다Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5- The Story of SaiunkokuRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 3.0
Silver SpoonRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 2.5- 레카Rated ★ 3.0