Series
Ratings
54- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 3.5
YoungerRated ★ 3.5
YoungerRated ★ 4.0