Titles you rated
BabylonRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.0