Movies
Ratings
15
The PurgeRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Amityville HorrorRated ★ 5.0