Movies
Ratings
751
MacbethRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
SyrianaRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0