Titles you rated
City HunterRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0