Series
Ratings
57
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0