Movies
Ratings
549
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 4.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0- Number1 Mr.HonestRated ★ 2.5
- HomeRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5