Series
Ratings
48
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Make a Woman CryRated ★ 0.5
Queen's FlowerRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
MaskRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 1.0
All About My RomanceRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 4.5