Movies
Ratings
42
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 1.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5