Series
Ratings
21- CrackedRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 5.0- StrangerRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0- Resurrection Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- SOS - Save Our SchoolRated ★ 5.0
- CrackedRated ★ 5.0
- Superman Haneureul NaldaRated ★ 5.0
- Family's HonorRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
SiriusRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Carolling: Christmas no KisekiRated ★ 5.0
Wet Hot American Summer: First Day of CampRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 5.0- Resurrection Season 1Rated ★ 5.0