Movies
Ratings
24
PauletteRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 1.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0