Titles you rated
Gone GirlRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 1.5
One Missed CallRated ★ 1.5
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
The FlintstonesRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.0
House of WaxRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
SuperchondriacRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.5
Superhero MovieRated ★ 2.5
Taxi 4Rated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5