Series
Ratings
24
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0