Movies
Ratings
371
Green BookRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5