Titles you rated
Slow VideoRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
NoahRated ★ 2.0
King KongRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.0